Tom Cruise`un, başrolünde yer aldığı Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) filminin çekimlerinde ortaya çıkan ses kaydı sosyal medyada viral oldu.
Film ekibinin koronavirüs kurallarını ihlal etmesi üzerine Cruise’un bağırarak tepki gösterdiği, hatta küfür ederek ekiptekileri azarladığı ortaya çıktı.
Ses kaydında Cruise`un maske takmayan çalışanlara, "Bunu tekrar yaptığınızı görürsem defolup gidersiniz. Bu ekipte herhangi biri yaparsa iş biter. Sen de, sen de. Ve sen, bir daha bu lanet şeyi yapmayacaksın." dediği duyuldu.
Ünlü oyunucunun tepkisine ABD`li ünlü isimlerden destek geldi. Talk show sunucusu Whoopi Goldberg, "Bunu anlayabiliyorum. Bazı insanlar onun neden bu kadar sinirlendiğini anlamıyor. Bu onun filmi. COVID`e yakalanırsa, film biter" dedi.
Aktör Josh Gad, Goldberg`in Tweet`ini alıntılayarak, "Tom Cruise bu konuda haklı. Üzgünüm / Üzgün değilim." dedi.
Aktör George Clooney, Howard Stern Wednesday`e verdiği radyo röportajında “Aşırı tepki vermedi, çünkü bu bir sorun” dedi .
Oyuncu Hilarie Burton Morgan, koronavirüsü bu kadar ciddiye aldığı için oyuncuyu tebrik etti ve "Onu hiç bu kadar sevmedim!" yazdı.
Televizyon yazarı Mike Scully de oyuncuya destek vererek, "Lütfen gel Amerika`ya gel ve tüm ülkeye bağır" çağrısında bulundu.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz