Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası`na katıldı. Şura`ya Başbakan Binali Yıldırım, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan (solda), Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak (sol2), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu (sol3), Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş (sol4), Nurettin Canikli (sol5), Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik (sağda), Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi (sağ2), Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü (sağ3), Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek (sağ4), Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci (sağ5) katıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası`na katılarak konuşma yaptı.
Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası`na katılarak konuşma yaptı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası`na katıldı. Şura`ya Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş (solda), Nurettin Canikli (sol2), Mehmet Şimşek (sağda) ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci (sağ2) de katıldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TOBB Türkiye Ekonomi Şurası`na katılarak konuşma yaptı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası`na katılarak konuşma yaptı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası`na katıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası`na katıldı. Şura`ya Başbakan Binali Yıldırım da katıldı.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz