Kastamonu'da geçmişi 10 bin yıl öncesine dayanan ve "Hitit buğdayı" olarak anılan coğrafi işaretli siyezin hasadı başladı.
1
Siyez buğdayı bölgede "kabulca" veya "kaplıca" olarak adlandırılıyor.
2
Bölgede üretilen siyez buğdayının yaklaşık yüzde 70`i bulgur, geri kalan bölümü de un ve yem olarak değerlendirilirken buğdayın atası iç pazarın yanı sıra son dönemde yurt dışında da yoğun rağbet görüyor.