Büyük Tuzak
Büyük Tuzak
Fabrice Du Welz`in yönettiği ve Gerard Lanvin, Joey Starr, Alice Taglioni ile Ymanol Perset`in oynadığı "Büyük Tuzak" izleyici ile buluşacak.
Büyük Oyun
Büyük Oyun
Jalmari Helander`ın yönettiği filmde Samuel L. Jackson, Onni Tommila, Ray Stevenson ile Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş oynuyor.
Öldürmenin 3 yolu
Öldürmenin 3 yolu
Kriv Stenders`in yönettiği filmde Sullivan Stapleton, Alice Braga, Teresa Palmer ile Callan Mulvey oynuyor. Aşk, ihanet ve cinayetin iç içe geçtiği kara komedi tarzındaki aksiyon ve gerilim filminin konusu özetle şöyle: "Filmin ana karakteri olan Charlie Wolfe kurnaz bir suikastçıdır. Charlie, Alice Taylor adındaki baştan çıkarıcı bir kadını öldürmek için işe koyulduğunda bir tek kendisinin işin içinde olmadığını fark eder. Charlie, kendini üç ayrı cinayet, kargaşa, şantaj ve intikam hikayesinin tam merkezinde bulur."
İntikam
İntikam
Yönetmenliğini Kristan Levring`in üstlendiği ve senaryosunu da Anders Thomas Jensen ile birlikte yazdığı film, etkileyici görüntü işçiliği ve atmosferi ile türün meraklılarına hitap edecek bir western örneği olmayı hedefliyor. 1870`li yıllarda Amerika Birleşik Devletleri`nde geçen filmin başrollerini Mads Mikkelsen, Eva Green, Eric Cantona ve Jeffrey Dean Morgan gibi önemli isimler paylaşıyor.
Kaçak Prenses
Kaçak Prenses
2. Dünya Savaşı`nın sonlandığı günün ertesinde Britanya`da yapılacak zafer kutlamalarına katılmak isteyen iki prensesin kılık değiştirerek sokağa çıkması ve onu izleyen komik maceraları anlatan filmin yönetmenliğini Julian Jarrold yaptı. Filmin başrollerinde genç yetenekler Sarah Gadon, Bel Powley ve Jack Reynor`ın yanı sıra, tecrübeli iki isim olan Emily Watson ve Rupert Everett yer alıyor.
Entourage
Entourage
Aynı adlı televizyon dizisi "Entourage"den beyazperdeye uyarlanan yapım, ünlü bir oyuncu olan Vince Chase`in peşinden giderek Hollywood`un bilinmeyen iç yüzünü, ilginç, renkli ve bir o kadar da tehlikeli dünyasını gözler önüne seriyor.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz