Kendini kucağında bir bebekle bulan bekar bir adamın hayatının anlatıldığı filmde, başrolleri Tolga Çevik, Cengiz Bozkurt ve Melis Birkan paylaşıyor. Başrol oyuncuların yanı sıra Tuna Çevik, Reha Özcan ve Tan Çevik gibi isimlerin de rol aldığı komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda Tolga Örnek bulunuyor.
İç içe anlatılan iki gerilimli hikayenin ele alındığı film, bir yanda 20 yıl önce ayrıldığı eski eşinin yazdığı ve kendisine yolladığı taslak halindeki romanı okudukça geçmişindeki karanlık anılarla yüzleşen bir kadını, diğer yanda ise ailesiyle çıktığı gezi kabusa dönen bir adamın hikayesini beyaz perdeye yansıtıyor.
Serdar Işık`ın yönettiği ve Toygan Avanoğlu, Öznur Serçeler, Füsun Demirel ile Anıl İlter`in oynadığı "Hayati Tehlike", bir fırında çalışırken bir anda kendini mafyanın içerisinde bulan "Hayati" adındaki bir gencin hikayesini beyaz perdeye taşıyor.
Garth Jennings`in yönetmenliğini üstlendiği animasyon türündeki filmin orijinal seslendirmelerini Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Matthew McConaughey, John C. Reilly ve Seth MacFarlane gibi isimler yaptı. Müzikal bir komedi olarak izleyicinin beğenisine sunulacak olan film, herkesin içindeki parlak yıldızı ortaya çıkarma hikayesini anlatıyor.
2016 Cannes Film Festivali`nde Altın Palmiye için yarışan ve 2. Dünya Savaşı sonrasında geçen tutku dolu bir aşk hikayesini konu alan film özetle şöyle: "Gabrielle, ailesinin baskısına dayanamamış ve bir çiftçi olan Jose`yle evlenmiştir. Jose dürüst ve çalışkan bir adamdır ancak bu evlilik içinde kendini mahkum gibi hisseden Gabrielle, bu adanmışlığa karşılık veremeyeceğinin farkındadır. Tutkularını peşinden giden geç kadın, ayağını yerden kesecek olan Andre ile tanışır."
Çiğdem Sezgin`in yazıp yönettiği "Kasap Havası"nın başrollerinde Şenay Gürler, İnanç Konukçu ve Hakan Karahan gibi isimler bulunuyor. Dram türündeki film, annesinin uygun bulduğu biriyle nişanlanmak üzereyken kendisinden yaşça büyük olan bir kadınla ilişkiye başlayan bir taksi şoförünün, bu kadın ile evlenmeyi düşünmesi sonrasında, kadının yıllar önce birlikte olduğu gencin hayatlarına dahil olmasıyla yaşanan gerilimi anlatıyor.
Will Speck ile Josh Gordon`un yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Jennifer Aniston, Jason Bateman, Jamie Chung, Olivia Munn, Kate McKinnon ve T.J. Miller oynuyor. Komedi türündeki ABD yapımı film, çalıştıkları ofisin kapanmasını önlemek adına patronlarını etkilemek için çılgın Noel partisi vermeye karar veren ve herkesi bu partiye davet eden ofis çalışanlarının başına gelen komik olayları konu alıyor.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz