John Wick 2
John Wick 2
Artık emekliye ayrılmış, tetikçilik dünyasından uzaklaşmış köpeğiyle birlikte sakin bir hayat yaşamak isteyen John Wick, kendini yine istemediği halde tehlikeli olayların ortasında bulur. Eski bir ortağının sayesinde bu kez İtalya`nın başkenti Roma`da son derece güçlü çetelerle tek başına mücadele edecektir.
İsra ve Sihirli Kitap
İsra ve Sihirli Kitap
9 yaşındaki İsra bir okul gezisine katılır ve kendini sihirli bir kütüphanede bulur. Bazı kitaplar adeta canlıdır, kendi hayatlarını sürdürmektedirler. Kitaplardan birinde Alex adlı bir çocuk, kitaptaki şatoda tutsaktır. Isra bir anda kendini Alex`i kurtarmak için büyülü bir maceranın ortasında bulur, ancak şatonun sahibi Alex`i kolay kolay bırakmaya niyetli değildir.
Karanlığın Elli Tonu
Karanlığın Elli Tonu
İlk filmdeki olayların ardından egosu ciddi anlamda hasar alan Christian Grey, yine de Anastasia ile yeniden beraber olabilmek ister. Anastasia ise hala Christian`ı sevmesine rağmen bütün yaşadıklarından sonra çok daha dikkatli davranmaya çalışmaktadır. Her şeyden önce Christian`ın kendisinden birşey saklamamasını şart koşar. İki taraf da bazı tavizler vererek aralarında öncekinden daha sağlam bir ilişki kurmaya başlarlar, ancak Christian`ın geçmişindeki karanlık olay ve kişiler, bu ilişkiye rahat vermeyecektir.
Tek başına ıssız bir adaya düşen Hank Thompson, buradan kurtulmanın hiçbir yolunu bulamayınca düştüğü umutsuzlukla intihar etmeye karar verir. Tam kendini asacakken kıyıda bir erkek cesedi görür. Manny adını verdiği bu cesedin konuşabilmek gibi birçok akıl almaz özelliği vardır ve onun varlığıyla evine dönebilmek için tekrar bir umudu olacaktır.
Enkaz
Enkaz
İstanbul`un büyük kısmını yıkıntılar altında bırakan bir depremde Nisa enkaz altında kalmış, çaresizce kurtarılmayı beklemektedir. Barış ise doğada tek başına hayatta kalma deneyi çerçevesinde yaşadıklarını her gün videoya kaydetmektedir. Zaman geçtikçe anlaşılacaktır ki enkaz altında kalanın da, enkazdan çıkanın da iyileşmeyecek yaraları bulunmaktadır.
Lego Batman
Lego Batman
Çok bencil bir karaktere sahip olan ve yıllardır yalnız yaşayan Batman, bu Lego filminde yanına aldığı Robin ile birlikte kendini yeniden keşfetme yolculuğuna çıkacak ve Gotham`ı Joker`in elinden kurtarabilmek için takım çalışmasının ne kadar önemli olduğunu anlayacaktır.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz