Defne`nin Bir Mevsimi
Defne`nin Bir Mevsimi
Yönetmenliğini Mehmet Öztürk`ün yaptığı Türk-Fransız ortak yapımı "Defne`nin Bir Mevsimi" filminde, Hande Subaşı, Gökhan Alkan, Macit Sonkan ve Mert Öcal gibi oyuncular rol aldı.Doğu Akdeniz`in çalkantılı bir yaz mevsiminde geçen ve zengin bir ailenin kızına aşık iki fakir kardeşin hikayesini anlatan film, Antakya`nın kültürel, etnik ve kozmopolit ortamını yansıtmayı amaçlıyor.
İkimizin Yerine
İkimizin Yerine
Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya`nın başrolünde oynadığı "İkimizin Yerine", küçük bir kasabada ailesinin ona layık bulduğu tekdüze hayata sıkışarak büyümüş genç bir kızın yaşamının, İstanbul`dan geçici görevle kasabaya gelen edebiyat öğretmeni ile değişmesini konu alıyor...
İllet
İllet
Soner Acar`ın yönetmenliğini üstlendiği "İllet"in oyuncu kadrosunda Aydın Sidal, Taner Karamahmutoğlu, Gülçin Özlen, Can Ay, Engin Alkan ve Kübra Tutaç yer alıyor.Filmde, iki kardeşin kendilerine musallat olan bir cinle ölüm kalım mücadelesini anlatıyor.
Ortaokul: Hayatımın En Kötü Yılları
Ortaokul: Hayatımın En Kötü Yılları
"Steve Carr`ın yönetmen koltuğunda bulunduğu "Ortaokul: Hayatımın En Kötü Yılları" filmde Griffin Gluck, Andrew Daly, Rob Riggle, Lauren Graham ve Isabela Moner gibi isimler rol aldı. James Patterson ve Chris Tebbetts`in yazdığı romandan sinemaya uyarlanan film, uyum sorunu yaşayan bir çocuğun okulda yaratıcılığını kullanarak başlattığı itaatsizlik isyanını konu ediniyor.
Rüya
Rüya
Derviş Zaim`in senaryosunu kaleme alıp yönettiği "Rüya"da, Gizem Erdem, Ebru Helvacıoğlu, Dilşad Bozyiğit, Mehmet Ali Nuroğlu ve Enis Arıkan gibi isimler rol aldı.Zaim`in dokuzuncu uzun metraj filmi "Rüya", gelenekten ve tarihten devraldığı mirası taşımaya çalışan, bir yandan da süreklilik içinde değişerek hayata devam etmenin peşinde olan genç bir kadın mimarın hikayesini ele alıyor.
En Süper Kahramanlar
En Süper Kahramanlar
"Orijinal seslendirmelerini Taylor Kitsch, Carlo Gugino ve Tom Green gibi oyuncuların yaptığı animasyon türündeki "En Süper Kahramanlar", Sam`in aşık olduğu kızı ve şehrini korkunç bir saldırıdan korumasını anlatıyor.Yönetmenliğini Kyung Ho Lee ile Wonjae Lee`nin yaptığı Güney Kore yapımı filmin senaryosu Chris Denk, Hyunjoong Kim ve Kyung Ho Lee`ye ait.
Jack Reacher: Asla Geri Dönme
Jack Reacher: Asla Geri Dönme
Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper ile Danika Yarosh`un başrollerinde oynadığı "Jack Reacher: Asla Geri Dönme" filminin yönetmenliğini Edward Zwick yaptı.Macera ve aksiyon türündeki filmin konusu şöyle:"Binbaşı Susan Turner casuslukla suçlandığında bıraktığı hayata tekrar geri dönecektir. Yanlış düzeltici Jack Reacher, masum olduğunu kanıtlamaktan ve eski askerlerinin öldürülmesi ardındaki gerçek suçluları ortaya çıkarmaktan asla vazgeçmeyecektir.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz