Recep İvedik 5
Recep İvedik 5
Togan Gökbakar`ın yönettiği ve Şahan Gökbakar, Orkan Varan ile Deniz Ceylan`ın oynadığı Recep İvedik serisinin 5. filmi bugün izleyici ile buluşuyor. Çekimleri İstanbul, Antalya ve Üsküp`te geçen film, bir spor organizasyona katılacak ekibin karşılaştığı talihsiz olay sonrası yaşanan maceraları konu alıyor.
Ay Işığı
Ay Işığı
Barry Jenkins`in Telluride Film Festivali`ndeki prömiyeri ile birlikte ses getiren filmi, Miami`de yoksul bir mahallede büyüyen Chiron adlı bir adamın gençlikten yetişkinliğe, hayatının çarpıcı anlarını gözler önüne seriyor. "En İyi Film" dalında Altın Küre Ödülü`nü kazanan, "En İyi Film" ve "En İyi Yönetmen" dahil 8 dalda Oscar adaylığı bulunan "Ay Işığı", şu ana kadar kazandığı 100`ün üzerinde ödül ile yılın merakla beklenen yapımlarından biri olarak görülüyor.
Parçalanmış
Parçalanmış
Gerilim ve korku türündeki film, özetle şöyle: "Kevin (James McAvoy), güvenilir psikiyatrı Dr. Fletcher`a göre kanıtlanmış 23 kişiliğe sahip biri olsa da geride, hala yüzeye çıkmamış ve diğer herkese hükmetmek üzere çıkmaya hazır bekleyen bir kişiliği kalmıştır. Casey tarafından 3 genç kızı kaçırmak zorunda bırakılan Kevin, zihnindeki odacıklar arasındaki duvarlar parçalanmaya başlarken hem içindeki kişilikler hem de etrafındakiler arasında hayatta kalmak için bir savaş başlatır."
Yükleniyor lütfen bekleyiniz