![](https://trthaberstatic.cdn.wp.trt.com.tr/resimler/740000/740482.jpg)
Kazada hayatını kaybeden Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper'in cenazesi, Denizli'deki törenin ardından helallik alınması için Muğla'nın Kavaklıdere ilçesindeki baba ocağına getirildi.Şehit Başsavcı Alper'in Türk bayrağına sarılı naaşının babaevine getirilişi sırasında yakınları ve vatandaşlar göz yaşlarına hakim olamadı. Alper'in cenazesi, burada Muğla Müftüsü Abdurrahman Koçak'ın dua etmesi ve helallik alınmasının ardından Kavaklıdere Merkez Camisi'ne götürüldü.