Denizli
Denizli
Denizli Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri kurban satış noktalarında "dolandırıcılık, hırsızlık ve sahte para" konularında bilgilendirme çalışması yaptı.
Muş
Muş
Muş`ta polis ekipleri, Kurban Bayramı öncesi hayvan pazarındaki satıcılara, sahte paranın gerçeğinden nasıl ayırt edileceğini uygulamalı anlattı.
Muş
Muş
Muş
Muş
Kars
Kars
Kars`ta, Kurban Bayramı öncesi polis ekipleri, kurban pazarında vatandaşları ve besicileri sahte paraya karşı uyarıyor.
Kars
Kars
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Kars Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı`nda stant açtı.
Kars
Kars
Kayseri
Kayseri
Polisler, vatandaşlara sahte ve gerçek paranın nasıl ayırt edileceği konusunda bilgi verdi. Kurbanlık çadırlarını tek tek gezen ekipler, hayvan yetiştiricilerinden sattıkları kurbanlık karşılığında aldıkları parayı mutlaka kontrol etmelerini istedi, sahte parayla ilgili bilgilendirici broşürler de dağıttı.
Kayseri
Kayseri
Kayseri`de Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği polisleri, Kurban Bayramı öncesi hayvan pazarında sahte para uyarısı yaptı, bilgilendirici broşür dağıttı.
Kayseri
Kayseri
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği polisleri kurban pazarında alıcı ve satıcıları sahte para konusunda uyardı.
İstanbul- Eyüpsultan
İstanbul- Eyüpsultan
Kurban Bayramı`na sayılı günler kala, pazarlarda satışlar devam ediyor. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Eyüpsultan`da bulunan pazar yerine giderek, kurban satıcılarına sahte para, dolandırıcılık ve tırnakçılık yöntemleriyle ilgili uyarılarda bulundu.
İstanbul- Eyüpsultan
İstanbul- Eyüpsultan
Sahte para ile gerçek paranın nasıl ayırt edileceğini anlatan polisler, tırnakçılık yöntemini de uygulamalı olarak gösterdi. Polisler, nakit para ile ilgili de uyarıda bulundu. Ekipler pazar yerine, üzerinde `Bayramda Dolandırıcı Kurbanı Olmayın` yazan afişler yapıştırdı.
Kütahya
Kütahya
Kütahya`da Kurban Bayramı münasebetiyle Belediye Kurbanlık Pazarn`nda KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşlara yönelik sahte para farkındalık çalışması gerçekleştirildiği bildirildi.
Kütahya
Kütahya
Adana
Adana
Adana’da polis kurban pazarlarına giderek satıcıları sahte paraya karşı uyarıp, gerçek ve sahte paranın farklarını anlattı
Adana
Adana
Bolu
Bolu
Bolu’da, Kurban Bayramı öncesinde hayvan pazarlarında sahte para denetimi yapan polis ekipleri satıcı ve müşterilere uyarılarda bulundu.
Bolu
Bolu
Adıyaman
Adıyaman
Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, Kurban Bayramı öncesi kurbanlık hayvan satıcılarını sahte para konusunda uyardı.
Adıyaman
Adıyaman
Yükleniyor lütfen bekleyiniz