Başbakanlık Tanıtma Fonu ve Yunus Emre Enstitüsü iş birliğiyle, Uluslararası Kültür ve Sanat Derneği (UKSD) tarafından düzenlenen, "Eskizlerden Tablolara Sultan Abdülaziz Resim Sergisi", Fransa`nın başkenti Paris Frederic-Moisan Galerisi`nde açıldı. UNESCO Nezdinde T.C. Dai̇mi̇ Temsilcisi Büyükelçi Hüseyin Avni Botsalı açılışta açıklama yaptı.
Başbakanlık Tanıtma Fonu ve Yunus Emre Enstitüsü iş birliğiyle, Uluslararası Kültür ve Sanat Derneği (UKSD) tarafından düzenlenen, "Eskizlerden Tablolara Sultan Abdülaziz Resim Sergisi", Fransa`nın başkenti Paris Frederic-Moisan Galerisi`nde açıldı. Paris Yunus Emre Enstitüsü müdürü Ahmet Bakcan AA muhabirine açıklama yaptı.
Başbakanlık Tanıtma Fonu ve Yunus Emre Enstitüsü iş birliğiyle, Uluslararası Kültür ve Sanat Derneği (UKSD) tarafından düzenlenen, "Eskizlerden Tablolara Sultan Abdülaziz Resim Sergisi", Fransa`nın başkenti Paris Frederic-Moisan Galerisi`nde açıldı. Sergi açılışında, (soldan sağa) Neyzen Kemal Karaöz, tanburi Özer Özel ve klasik kemençede Aslıhan Özel`den oluşan müzik grubu, Sultan Abdülaziz`in bestelerinden oluşan mini bir konser verdi.
Başbakanlık Tanıtma Fonu ve Yunus Emre Enstitüsü iş birliğiyle, Uluslararası Kültür ve Sanat Derneği (UKSD) tarafından düzenlenen, "Eskizlerden Tablolara Sultan Abdülaziz Resim Sergisi", Fransa`nın başkenti Paris Frederic-Moisan Galerisi`nde açıldı. Açılışa, UNESCO Nezdinde T.C. Dai̇mi̇ Temsilcisi Büyükelçi Hüseyin Avni Botsalı (sol) ve Paris Yunus Emre Enstitüsü müdürü Ahmet Bakcan (sağ) katıldı.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz