Paralimpik milli yüzücü Koral Berkin Kutlu, 2021 yılına ertelenen 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları`ndan takım olarak altın madalya ile dönmeyi hedeflediklerini söyledi.
Paralimpik milli yüzücü Beytullah Eroğlu, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları`ndan takım olarak altın madalya ile dönmeyi hedeflediklerini söyledi.
Paralimpik milli yüzücü Sümeyye Boyacı, "Tokyo 2020`nin ertelenmesinin madalya almak için fırsat olabileceğine dikkati çeken Sümmeye, "İlk başta üzülmüş olsak da daha iyi hazırlanmak adına bunu bir fırsat olarak görüyorum. Çalışmalara aralıksız devam ediyorum." dedi.
Sümeyye Boyacı, "Olimpiyat tarihlerinde bir aksilik olmazsa benim yarışım seneye 30 Ağustos Zafer Bayramı`na denk geliyor. Tokyo`da İstiklal Marşı`mızı okutmayı başarır ve altın madalya alırsam bu benim için çifte zafer olacak. Bu yüzden ayrıca heyecanlıyım." diyerek duygularını dile getirdi.
Paralimpik milli yüzücü Sevilay Öztürk, 2021 yılına ertelenen 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları`ndan takım olarak madalyalarla dönmeyi hedeflediklerini söyledi.
Paralimpik milli yüzücü Beytullah Eroğlu.
Paralimpik milli yüzücü Koral Berkin Kutlu.
Paralimpik milli yüzücü Beytullah Eroğlu.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz