Diyarbakır'da hizmet veren "Güvercin Oteli"nde meraklıları tarafından kiralanan odalarda konaklayan yaklaşık 10 bin güvercin sobayla ısıtılıyor. Elektrik ve odun sobası ile ısıtılan güvercinler, fındık, fıstık ve bademin yanı sıra onlarca çeşit yemle besleniyor.
Toplam 100 odadan oluşan ve 24 saat kamera sistemi ve bekçiyle korunan otel, kış aylarında güvercin sahiplerinin vazgeçilmezi haline geldi.
2
"Gökela", "Atlas", "Zeytini", "Külreng", "Narenci" ve "Cigeri" gibi farklı ırklardan güvercinlerin konakladığı otelde özellikle kış aylarında yer bulunmuyor.
3
Otelde yer bulunamıyor
Yaklaşık 25 yıldır güvercin beslediğini söyleyen, Otel yöneticisi Mehmet Batmaz, "Diyarbakır`da arkadaşlarımız daha önce damlarda, avluda ve arazilerde güvercin besliyordu. Şu an o ortamlar olmadığı için Güvercin Oteli`nde yer tutuyorlar. Burada hem damda hem de odalarda güvercinlerini besleyebiliyorlar" dedi.
4
Batmaz, oteli açmadan önce bu kadar talep olacağını düşünmediklerini söyleyerek, "İnsanların hayvan sevgisinin bu kadar büyük olacağını tahmin etmedik. Güvercini olanlar yer bulamadığı için bize başvuruyor. Biz de isterse daire isterse de oda veriyoruz. Odanın tüm düzenlemesini isteğe göre yapıyoruz" diye konuştu.
5
"Hem güvercinler hem de bizim için iyi oldu"
Güvercin meraklılarından Abdullah Yaman, 20 yıldır güvercin beslediğini belirterek şunları söyledi:
"Kış aylarında yumurtalar soğuyor, güvercinler de soğuktan donuyordu. Burada ısıtma sistemi olduğu için kışın da yavru alabiliyoruz. Burası hem güvercinler hem de bizim için iyi oldu."