Fenerbahçe Kulübü, transfer görüşmelerine başlandığını duyurduğu Mesut Özil`in Londra`dan İstanbul`a doğru yola çıktığını duyurmuştu.
Fenerbahçe`nin transfer görüşmelerine başladığını duyurduğu Mesut Özil, özel uçakla Londra`dan İstanbul`a geldi.
Londra`da iki kez Covid-19 testi uygulanan ve 4 gün evinde karantinada kalan Mesut Özil, Sağlık Bakanlığı`nın kuralları gereği İstanbul`da karantinada kalacak.
Fenerbahçe’nin prensip anlaşmasına vardığı ve görüşmelerini sürdürdüğü Özil, saat 01.00 sularında Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.
32 yaşındaki futbolcu, eşi Amine Gülşe ve kızıyla beraber genel havacılık terminaline giriş yaptı.
Mesut Özil`i, Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kemal Danabaş ve Selahattin Baki ile Sportif Direktör Emre Belözoğlu karşıladı.
Mesut Özil terminalden çıkışı esnasında basın mensuplarına Fenerbahçe atkısıyla poz verdi.
Mesut Özil terminalden çıkışı esnasında basın mensuplarına Fenerbahçe atkısıyla poz verdi.
Mesut Özil, özel uçakla Londra`dan İstanbul`a geldi. Özil ailesi iki köpeğini de yanlarında getirdi.
Özil, daha sonra ailesiyle birlikte kendilerini bekleyen araç ile havalimanından geniş güvenlik önlemleri altında ayrıldı.
Fenerbahçe`nin dün akşam saatlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu`na (KAP) transferi konusunda görüşmelere başlandığını açıkladığı ve süreci ilerletmek için İstanbul`a getirdiğini bildirdiği Mesut Özil, taraftarları harekete geçirdi.
Sarı-lacivertli taraftarlar, Özil ve ailesini getiren uçağın rotasını internetten takip etti.
Uçakları uydu üzerinden gösteren uygulamadan anlık takipler bir ara 112 bin kişiye çıktı. Bu sayı şu ana kadar merakla takip edilen uçaklar için bir rekor olarak not düşüldü.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz