William Shakespeare`in el yazmaları ve eserlerinin orijinalleri İngiltere`nin Londra kentinde bulunan ulusal kütüphanede sergilendi. Aktris Sarah Bernhardt`ın Shakespare`in oyunu olan Hamleti oynarken kullandığı kafatası.
William Shakespeare`in el yazmaları ve eserlerinin orijinalleri İngiltere`nin Londra kentinde bulunan ulusal kütüphanede sergilendi. Shakespeare`in imzası.
William Shakespeare`in el yazmaları ve eserlerinin orijinalleri İngiltere`nin Londra kentinde bulunan ulusal kütüphanede sergilendi. Shakespeare`in el yazısı.
William Shakespeare`in el yazmaları ve eserlerinin orijinalleri İngiltere`nin Londra kentinde bulunan ulusal kütüphanede sergilendi. Sergide Shakespeare`in hediyelik bibloları da yer aldı.
William Shakespeare`in el yazmaları ve eserlerinin orijinalleri İngiltere`nin Londra kentinde bulunan ulusal kütüphanede sergilendi. Oyuncu Vivien Leigh`in 1937 yılında "Midsummer Night`s Dream" oyununda kullandığı aksesuar.
William Shakespeare`in el yazmaları ve eserlerinin orijinalleri İngiltere`nin Londra kentinde bulunan ulusal kütüphanede sergilendi. Shakespeare`in 1623 yılında yayımlanan eseri.
William Shakespeare`in el yazmaları ve eserlerinin orijinalleri İngiltere`nin Londra kentinde bulunan ulusal kütüphanede sergilendi. Oyuncu Vivien Leigh`in 1955 yılında sergilenen "Hamlet" oyununda giydiği kıyafet.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz