Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağışların ardından 5 Haziran'da meydana gelen sel sonrası İnebolu Çayı'nda başlatılan rüsubat temizlik çalışmaları devam ediyor.
1
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne ait iş makineleriyle dere yatağında biriken taş, çakıl ve diğer malzemeler temizlenerek kamyonlara yükleniyor.
2
Kamyonlarla dere içinden çıkartılan malzemeler, belirlenen alanlara boşaltılıyor.
3
Kastamonu başta olmak üzere Türkiye`nin çeşitli bölgelerinden gelen ekipler, Terminal Köprüsü bölgesinde yoğunlaştırdıkları çalışmalarını hafta sonunda da aralıksız sürdürüyor.