Yarışma için hazırlıkların tamamlandığını söyleyen Kano İl Temsilcisi Harun Akıllı:
Yarışma için hazırlıkların tamamlandığını söyleyen Kano İl Temsilcisi Harun Akıllı:
"Türkiye Kano Federasyonunun Kano Milli Takım ve Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi`ne (TOHM)sporcu seçme yarışları olacak. 16 kulüpten yaklaşık 130 sporcumuzu Adana`da ağırlayacağız. Müsabakaların hemen ardından milli takım aday kadromuz kampa girecek, kamp yaklaşık 3 hafta sürecek.
Yarışmayla ilgili hazırlıklarımız tamamlandı. Parkurumuz hazır. Herhangi bir sıkıntımız yok. Sadece misafirlerimizi Adana`ya bekliyoruz."
Antrenör ve sporcular, imkanlardan memnun
"Antrenör ve sporcular, imkanlardan memnun"
Kano antrenörü Emre Şimşek, Sakarya`dan 20 sporcuyla kamp için Adana`ya geldiklerini iklim şartlarının iyi olmasından dolayı kış aylarında Adana`yı tercih ettiklerini belirten Şimşek, "Diğer bölgelerde hava soğuk seyrediyor. O yüzden böyle sıcak yerleri tercih ediyoruz. TOHM seçmesi olacak ve milli takım aday kadrosu belirlenecek yarışmaya hazırlanıyoruz.
Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Yarışmaya kısa bir süre kaldı. Yarışmaların ardından inşallah TOHM ve milli takımda sporcularımız yer alacak. Seyhan Baraj Gölü çok iyi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü de destek veriyor. Yarış parkurumuz tamam. Burada şu an eksik bir şey göremiyoruz." dedi.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz