Japonya`nın Hiroşima kentinde düzenlenen G7 Dışişleri Bakanları Zirvesi sona erdi. Zirve sonrası Japonya Dışişleri Bakanı Fumio Kishida (fotoğrafta) basın toplantısı düzenledi.
Japonya`nın Hiroşima kentinde düzenlenen G7 Dışişleri Bakanları Zirvesi sona erdi. Zirve sonrası Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı John Kerry (fotoğrafta) basın toplantısı düzenledi.
Gelişmiş 7 ülkenin (G7) dışişleri bakanları iki günlük toplantı için Japonya’nın Hiroşima kentinde bir araya geldi.Toplantı sonrasında Japonya Dışişleri Bakanı Fumio Kishida (sağ 4), Avrupa Birliği Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini (solda), Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı John Kerry (sol 4) , İngiltere Dışişleri Bakanı Philip Hammond (sol 3), Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Marc Ayrault (sağda) , İtalya Dışişleri Bakanı Paolo Gentiloni (sağ 2), Kanada Dışişleri Bakanı Stephane Dion (sol 2) ve Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier (sağ 3) aile fotoğrafında biraraya geldi.
Gelişmiş 7 ülkenin (G7) dışişleri bakanları iki günlük toplantı için Japonya’nın Hiroşima kentinde bir araya geldi.Toplantı sonrasında Japonya Dışişleri Bakanı Fumio Kishida (sağ 4), Avrupa Birliği Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini (solda), Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı John Kerry (sol 4) , İngiltere Dışişleri Bakanı Philip Hammond (sol 3), İtalya Dışişleri Bakanı Paolo Gentiloni (sağ 2), Kanada Dışişleri Bakanı Stephane Dion (sol 2) ve Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier (sağ 3) aile fotoğrafında biraraya geldi.
Gelişmiş 7 ülkenin (G7) dışişleri bakanları iki günlük toplantı için Japonya’nın Hiroşima kentinde bir araya geldi. Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı John Kerry (sol 2) Hiroşima kentindeki Atom Bombası Kubbesini gezdi.
Gelişmiş 7 ülkenin (G7) dışişleri bakanları iki günlük toplantı için Japonya’nın Hiroşima kentinde bir araya geldi. Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı John Kerry (sol 3), Japonya Dışişleri Bakanı Paolo Gentiloni (sol 4), Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Marc Ayrault (sol 5) Hiroşima kentindeki Barış Parkı ve Atom Bombası Kubbesini gezdi.
Gelişmiş 7 ülkenin (G7) dışişleri bakanları iki günlük toplantı için Japonya’nın Hiroşima kentinde bir araya geldi. Zirve öncesinde, Japonya Dışişleri Bakanı Fumio Kishida (sağ 2), eşi Yuko Kishida (sağda) ve İtalya Dışişleri Bakanı Paolo Gentiloni (sol 2), eşi Emanuel Mauro (solda) hatıra fotoğrafı çektirdi.
Gelişmiş 7 ülkenin (G7) dışişleri bakanları iki günlük toplantı için Japonya’nın Hiroşima kentinde bir araya geldi. Zirve öncesinde, Japonya Dışişleri Bakanı Fumio Kishida (sağ 2), eşi Yuko Kishida (sağda) ve Kanada Dışişleri Bakanı Stephane Dion (sol 2), eşi Janine Krieber (solda) hatıra fotoğrafı çektirdi.
Gelişmiş 7 ülkenin (G7) dışişleri bakanları iki günlük toplantı için Japonya’nın Hiroşima kentinde bir araya geldi. Japonya Dışişleri Bakanı Fumio Kishida (solda) , Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı John Kerry`i (sağda) karşıladı.
Gelişmiş 7 ülkenin (G7) dışişleri bakanları iki günlük toplantı için Japonya’nın Hiroşima kentinde bir araya geldi. Zirve öncesinde, Japonya Dışişleri Bakanı Fumio Kishida (sağda) ve İngiltere Dışişleri Bakanı Philip Hammond (solda) hatıra fotoğrafı çektirdi.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz