ESKİŞEHİR’DE
ESKİŞEHİR’DE
YENİ YILIN İLK BEBEĞİ NORMAL GÜNÜNDEN ERKEN DÜNYAYA GELDİEskişehir’de, yeni yılın ilk bebeğine Damla Tuğçe Oktay ismi verildi. Sadece kontrol için akşam saatlerinde hastaneye gelen Emel ve Sami Oktay çifti, 2015’in ilk dakikalarında erken dünyaya gelen bebeklerinin mutluluğunu yaşıyor.
KAYSERİ`DE
KAYSERİ`DE
YENİ YILIN İLK BEBEĞİ DOĞDU Kayseri’de yeni yılın ilk bebeği saat 12.02’de dünyaya geldi. Yeni yılın ilk bebeği olan Halim Kayseri Kadın ve Çocuk Hastalıkları Polikliniğinde dünyaya geldi. Kayseri’de ikamet eden Selma ve Mehmet Yıldırım’ın 2. çocuğu olan Halim, normal doğum ile dünyaya geldi. Anne Selma Yıldırım, “Güzel bir duygu. Normal doğum oldu. Mutluyum 2015’in herkese huzur getirmesini diliyorum” diye konuştu. Küçük Halim`in babası Mehmet yıldırım ise, “Çok mutluyum inşallah hayırlısı ile büyür geleceği parlak olur. Mutluyum 2015’in ilk çocuğu bize nasip oldu. İsmini babamın ismi olan halim olarak koyduk” dedi.
SAMSUN`DA
SAMSUN`DA
2015’İN İLK BEBEĞİ 00.03`TE DOĞDU Samsun`da yeni yılın ilk bebeği saat 00.03`te Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi`nde dünyaya gelirken, başhekim bebeğe altın taktı.
KAHRAMANMARAŞ’TA
KAHRAMANMARAŞ’TA
YENİ YILIN İLK BEBEKLERİ İKİ ERKEKTürkiye’nin birçok ilinde yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen bebekler, ailelerini sevince boğdu. Kahramanmaraş’ta 2015 yılının ilk bebeği Necip Fazıl Şehir Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet binasında saat 00.05 sıralarında dünyaya geldi. İsa ve Özlem Ceylan çiftinin ilk bebekleri olarak dünyaya gelen 2 kilogram 800 gram ağırlığındaki bebeğe Nuri Efe ismi verildi.
BATMAN`DA
BATMAN`DA
2015`İN İLK BEBEĞİ Batman`da 2015 yılının ilk bebeği dünyaya geldi. Yılın ilk bebeğine Yusra ismi verildi.
ANKARA’DA
ANKARA’DA
2015’İN İLK BEBEĞİ ‘ARAS’ BEBEK OLDUAnkara`da 2015 yılının ilk bebeği 00.03’de dünyaya gelen Tükenmez ailesinin ikinci çocuğu olan Aras bebek oldu. Ankara`da 2015 yılının ilk bebeği 00.03’de dünyaya geldi. 3 kilo 460 gram olarak doğan Tükenmez ailesinin ikinci çocukları olarak dünyaya gelen bebeğe `Aras` adı verildi.
BAKAN MÜEZZİNOĞLU`NDAN
BAKAN MÜEZZİNOĞLU`NDAN
İLK DOĞAN BEBEĞE ALTIN İstanbul’da yılın ilk bebeği Zeytinburnu’nda bulunan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dünyaya geldi. İdris ve Hamdiye Akbalık çiftinin bebeği olan Meryem Azra’nın ilk ziyaretçisi Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin oldu.
EDİRNE’DE
EDİRNE’DE
2015 YILININ İLK BEBEĞİ ‘MUHAMMED BEBEK’Edirne’de, 2015 yılının ilk bebeği ‘Muhammed bebek’ oldu. Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, hastaneye gelerek Akgün çiftini tebrik etti ve Muhammed bebeğe çeyrek altın taktı.
VAN`DA
VAN`DA
YENİ YILIN İLK BEBEĞİ Van`da 2015 yılının ilk bebeği saat 00.02`de dünyaya geldi. 3 kilo 450 gram ağırlığındaki erkek çocuğunun adı daha verilmedi.
MALATYA`DA
MALATYA`DA
YENİ YILIN İLK BEBEĞİNE, MUHAMMED HAMZA İSMİ VERİLDİMalatya`da yeni yılın ilk bebeği, 12.07`de dünyaya geldi. Yeni yılın ilk bebeğine Muhammed Hamza ismi verildi.
ERZURUM’DA
ERZURUM’DA
YENİ YILIN İLK BEBEĞİ `MUHAMMET CAN` OLDUErzurum’da 2015’in ilk bebeği Muhammet Can oldu. İki kız çocuğu annesi olan 35 yaşındaki Halise Karaday 2015’in ilk dakikalarında bir de erkek çocuğu sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.
ÇORUM`DA
ÇORUM`DA
YENİ YILIN İLK BEBEĞİ ALİ YUNUS BEBEKÇorum`da 2015 yılının ilk bebeği 00.03’de doğdu. Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde normal doğumla dünyaya gelen Ali Yunus bebeğin ilk ziyaretçisi ise Çorum Valisi Ahmet Kara ve eşi Mesude Kara ile emniyet Müdürü S. Erkan Tarancı oldu. Derya ve İlyas Emre çiftinin ikinci bebeği olan Ali Yunus Vali Kara’nın eşi tarafından altın takıldı. 3 bin 840 gram olarak dünyaya gelen Ali Yunus bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiği belirtildi.
VALİ KARALOĞLU
VALİ KARALOĞLU
YENİ YILIN İLK BEBEĞİNE ALTIN TAKTIBursa Valisi Münir Karaloğlu ve Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, 2015 yılında ilk doğan bebeğe altın hediye etti.
VALİ ÖZ,
VALİ ÖZ,
YENİ YILIN İLK VE 2014 YILININ SON BEBEĞİNE ALTIN TAKTI Trabzon Valisi Abdil Celil Öz ve eşi Rukiye Öz, 2014 yılının son ve 2015 yılının ilk doğan bebeğine Cumhuriyet altını taktı.
ADANA`DA
ADANA`DA
YILIN İLK BEBEĞİ AİLENİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜAdana`da yeni yılın ilk bebeği 3.75 gram doğan Hasan Düzgün Babayiğit oldu. Adana`da bundan 10 yıl önce birbirini severek evlenen Kadriye (30) Ali Babayiğit (37) çiftinin 7 yıl önce bir kız çocuğu oldu. Çift geçtiğimiz yıl bir erkek çocuk sahibi olmak istedi. Hamile kalan Babayiğit 2015`in ilk dakikalarında bir erkek çocuk sahibi dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşadı.
ELAZIĞ`DA
ELAZIĞ`DA
YENİ YILIN İLK BEBEĞİ 4 KİLO 100 GRAM DÜNYAYA GELDİElazığ’da normal şartlarda 2 gün önce dünyaya gelmesi beklenen bebek, 2015 yılına girilmesinden 10 dakika sonra 4 kilo 100 gram olarak doğdu.
ŞANLIURFA`DA
ŞANLIURFA`DA
YENİ YILIN İLK BEBEKLERİŞanlıurfa`da devlet ve özel hastanede Türk ve Suriyeli 2 bebek aynı dakikada dünyaya geldi. Şanlıurfa`da özel bir hastanede Yusuf-Songül Badıllı çifti, gece saat 00.02`de dünyaya gelen çocuklarına Muhammet Mahir ismi verildi. Çiftinin 4`üncü çocuğu olan Muhammet Mahir, 2 kilo 600 gram ağırlığında gözlerini dünyaya açtı. Bebeğin ailesi ve hastane personeli, bebeğinin yeni yılın ilk dakikalarında doğması nedeniyle sevinç yaşadıklarını ifade etti.
SAKARYA’DA
SAKARYA’DA
2015’İN İLK BEBEĞİ 2 DAKİKA SONRA DÜNYAYA GELDİSakarya’da 2015 yılının ilk bebeği saatler 00.02’yi gösterdiğinde dünyaya geldi. Kaan Reşit adını verdikleri bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan çift, anne ve baba olmanın bambaşka bir duygu olduğunu ifade etti.
İZMİR’DE
İZMİR’DE
YENİ YILIN İLK BEBEĞİ `MİRAÇ`İzmir’de 2015 yılının ilk bebeği, Kenan ve Esra Dal çiftinin erkek çocuğu olarak dünyaya gelen “Miraç" oldu. İzmir Egepol Hastanesi’nde saat 00.02`de normal doğumla 3 kilo 500 gram ağırlığında ve 52 santimetre boyunda bir erkek bebek dünyaya getiren 24 yaşındaki Esra Dal ile eşi Kenan Dal yeni yılın ilk dakikalarında bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı.
KOCAELİ’NİN
KOCAELİ’NİN
İLK BEBEĞİ, ALİ EREN OLDUKocaeli’de 2015 yılının ilk bebeği Alikahya Kadın Doğum Hastanesi’nde dünyaya geldi
Yükleniyor lütfen bekleyiniz