Anadolu Ajansı (AA) tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenen uluslararası haber fotoğrafı yarışması "Istanbul Photo Awards 2017"nin sonuçları açıklandı.
1
AFP`nin Yunan foto muhabiri Aris Messinis, “Akdeniz’de ölüm” başlıklı fotoğraflarıyla ``seri haber" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
2
AFP`nin Yunan foto muhabiri Aris Messinis, “Akdeniz’de ölüm” başlıklı fotoğraflarıyla ``seri haber" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
3
Danimarkalı foto muhabiri Jan Grarup, ``Musul`u kurtarma operasyonu`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri haber" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
4
Danimarkalı foto muhabiri Jan Grarup, ``Musul`u kurtarma operasyonu`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri haber" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
5
Danimarkalı foto muhabiri Jan Grarup, ``Musul`u kurtarma operasyonu`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri haber" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
6
Fransız foto muhabiri Frederic Lafargue, Paris Match`ta yayınlanan “Deas’tan kaçış” başlıklı fotoğrafıyla ``yılın fotoğrafı" ödülüne ve ``tekil haber" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
7
The New York Times için çalışan Avustralyalı foto muhabiri Daniel Berehulak, ``Duterte`nin Uyuşturucu Savaşı`` başlıklı fotoğrafıyla ``Tekil Haber" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
8
Hürriyet Gazetesi foto muhabiri Mert Gökhan Koç, ``FETÖ`nün Darbe Girişimi`` başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Haber" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
9
Hürriyet Gazetesi foto muhabiri Mert Gökhan Koç, ``FETÖ`nün Darbe Girişimi`` başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Haber" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
10
Hürriyet Gazetesi foto muhabiri Mert Gökhan Koç, ``FETÖ`nün Darbe Girişimi`` başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Haber" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
11
Hürriyet Gazetesi foto muhabiri Mert Gökhan Koç, ``FETÖ`nün Darbe Girişimi`` başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Haber" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
12
Reuters`ın Alman foto muhabiri Kai Pfaffenbach, ``Rio`nun altın gülüşü`` başlıklı fotoğrafıyla ``tekil spor" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
Getty İmages`ın ABD`li foto muhabiri Patrick Smith, ``ABD Atletizm Seçmeleri`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri spor" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
15
Sputnik`in Rus foto muhabiri Alexey Filippov, ``Parmak Ucunda`` başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Spor" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
16
Getty Images tarafından fotoğrafları dağıtılan Nigel Roddis, ``Ironman Yarışları`` başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Spor" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
17
Getty Images tarafından fotoğrafları dağıtılan Nigel Roddis, ``Ironman Yarışları`` başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Spor" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
18
Getty Images tarafından fotoğrafları dağıtılan Nigel Roddis, ``Ironman Yarışları`` başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Spor" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
19
Rus foto muhabiri Mary Gelman, "Kadın Mağdurlar" başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Portre" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
20
Rus foto muhabiri Mary Gelman, "Kadın Mağdurlar" başlıklı fotoğraflarıyla ``Seri Portre" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
21
AFP foto muhabiri Ed Jones, ``Pyongyang insanları`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri portre" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
22
AFP foto muhabiri Ed Jones, ``Pyongyang insanları`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri portre" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
23
Serbest foto muhabiri Robin Yong, ``Etiyopya`nın yüzleri`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri portre" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
24
Serbest foto muhabiri Robin Yong, ``Etiyopya`nın yüzleri`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri portre" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
25
Serbest foto muhabiri Robin Yong, ``Etiyopya`nın yüzleri`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri portre" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
26
Serbest foto muhabiri Johnny Miller, “Papwa Sewgolum Golf Sahası” başlıklı fotoğrafıyla ``tekil doğa & çevre" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
27
Occhio Sensibile`ın İtalyan foto muhabiri Giovanni Frescura, ``gecede`` başlıklı fotoğrafıyla ``tekil doğa & çevre" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
28
Çinli foto muhabiri Lijun Wang, ``karda koşu`` başlıklı fotoğrafıyla ``tekil doğa & çevre" kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
29
The New York Times için çalışan Endonezyalı foto muhabiri Kemal Jufri, “öksüz orangutanları beslemek” başlıklı fotoğraflarıyla ``seri doğa & çevre" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
30
The New York Times için çalışan Endonezyalı foto muhabiri Kemal Jufri, “öksüz orangutanları beslemek” başlıklı fotoğraflarıyla ``seri doğa & çevre" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
31
The New York Times için çalışan Endonezyalı foto muhabiri Kemal Jufri, “öksüz orangutanları beslemek” başlıklı fotoğraflarıyla ``seri doğa & çevre" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
32
The New York Times için çalışan Endonezyalı foto muhabiri Kemal Jufri, “öksüz orangutanları beslemek” başlıklı fotoğraflarıyla ``seri doğa & çevre" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
33
Salt İmages`ın Rus foto muhabiri Elena Anosova, ``şehirden uzakta`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri doğa & çevre" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
34
Salt İmages`ın Rus foto muhabiri Elena Anosova, ``şehirden uzakta`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri doğa & çevre" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.
35
Salt İmages`ın Rus foto muhabiri Elena Anosova, ``şehirden uzakta`` başlıklı fotoğraflarıyla ``seri doğa & çevre" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.