31 Mart`ta Galler`deki Llandudno`nun boş sokaklarında dolaşan dağ keçileri görüldü.
Bu keçiler genellikle kayalık Büyük Orme dağında yaşıyor.
Mart sonunda, maymunlar Hindistan`ın Ahmedabad kentindeki Ode köyüne geldi.
Benekli geyik veya Japon geyiği olarak da bilinen sika geyiği, Japonya`nın Nara şehrindeki bir dükkanının girişinde yemek bekledi.
Nara şehri, sokaklarda dolaşan geyikleriyle bilinir ve birçok turist, serbestçe dolaştıklarını görmek için ziyaret eder. Ancak, şimdi sokaklar boş ve turistler artık geyik beslemediğinden, birçoğu yemek için bir şeyler bulma umuduyla şehrin yerleşim bölgelerine doğru yürümeye başladı.
31 Mart`ta Sri Lanka`daki Trincomalee liman kentinde boş bir sokakta dolaşan vahşi bir geyik görüldü.
Nisan ayının ilk günü, sakinleri karantina altına alınırken, yalnız bir tavus kuşu Dubai sokaklarında keşfe çıktı.
Koronavirüs salgınından en çok etkilenen ülkelerden biri olan İtalya`nın Venedik şehrinde gondolların durması, çamurun kanal dibine inmesine ve suyun berraklaşmasına neden oldu. Berrak su içindeki deniz kuşları nadir görülen kareler ortaya çıkardı.
Mart ayının sonuna doğru , Şili`nin Santiago kentinin boş sokaklarında bir puma görüldü. Normalde altı milyon insanın yaşadığı şehirde yürüyen puma, ürkütücü sessizlik arasında yemek bulmak için kentin yakınındaki dağlardan geldi.
Hindistan`ın Yeni Delhi şehrinde karantinanın 24`üncü gününde başı boş inekler, 48`inci otoyol üzerinde dolaşıyor.
Koronavirüs salgınından en fazla etkilenen ülke ABD oldu. Ölü sayısının 15 bine yaklaştığı New York`un semalarında akbabalar dolaşmaya başladı. Akbabaların ceset kokusunu 1.5 kilometre uzaktan duyabildiği biliniyor.
İngiltere`nin Preston kentinde kuzular çocuk parkının keyfini çıkarıyor.
İspanya Urumea Nehrinde fok balığı görüldü
İstanbul eve kapandı, şehir sessizliğe büründü. Ancak bu sessizlikte keyifli anlar yaşayanlar da vardı... Boğazda denizin tadını yunuslar çıkardı.
Venedik`in kristal berraklığındaki sularda denizanası net şekilde görüldü.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz