Kastamonu'da şehrin ortasından geçen Karaçomak Deresi boyunca uzanan ağaçlar, kent sakinleri ve ziyaretçilere sonbaharın tüm renklerini görme fırsatı sunuyor.
Dere boyunca çınar, ıhlamur, kavak ve pek çok farklı türdeki ağaçlarda oluşan sarı, yeşil, kahverengi, kırmızı ve pembe renk cümbüşü arasında yürüyüş yapan vatandaşların günlük koşuşturmalarına sonbahar eşlik ediyor.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Fotoğraf: AA
Yükleniyor lütfen bekleyiniz
SIRADAKİ GALERİ
Kadim kent Diyarbakır tarihi eserleriyle öne çıkıyor