Tekebaşı Su Ürünleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Sağlamtaş, av sezonunun kapandığı 15 Nisan`dan bu yana bölgedeki balıkçıların sezonun başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini söyledi.
2
Yaklaşık 5 aydır balıkçıların yeni sezon için hazırlık içinde olduğunu anlatan Sağlamtaş, "Balıkçılarımız `vira bismillah` deyip bereketli bir sezon geçirmek umuduyla denizlere açılacak" dedi.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Yükleniyor lütfen bekleyiniz
SIRADAKİ GALERİ
Konya'da dört mahalleyi besleyen tatlı su kaynağı kurudu