![](https://trthaberstatic.cdn.wp.trt.com.tr/resimler/740000/741927.jpg)
Çocuk felci geçirdikten sonra yürüme yetisini kaybeden Ganalı gençler, düzenledikleri futbol maçları ile hayata tutunuyor. Başkent Accra'daki Tudu mahallesinde her pazar futbol maçı düzenleyen gençler, futbola olan sevgileri sayesinde engel tanımıyorlar. Trafik ışıklarında dilencilik yaparak geçimlerini sağlayan gençler, elleriyle bir yandan kaykaylarını idare ederken diğer yandan top sürüyorlar.