Spor Toto Süper Lig`de Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu takımları Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe Ülker Spor Kompleksi`nde karşılaştı. Fenerbahçe`nin golünü atan Volkan Şen büyük sevinç yaşadı.
Spor Toto Süper Lig`de Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu takımları Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe Ülker Spor Kompleksi`nde karşılaştı. Fenerbahçe`nin golünü atan Volkan Şen gol sevincini arkadaşlarıyla paylaştı.
Spor Toto Süper Lig`de Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu takımları Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe Ülker Spor Kompleksi`nde karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçeli oyuncu Volkan Şen rakibi ile mücadele etti.
Spor Toto Süper Lig`de Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu takımları Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe Ülker Spor Kompleksi`nde karşılaştı. Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel bu pozisyonda gol yedi.
Spor Toto Süper Lig`de Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu takımları Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe Ülker Spor Kompleksi`nde karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçeli oyuncu Robin Van Persie rakibi Güven Varol (7) ile mücadele etti.
Spor Toto Süper Lig`de Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu takımları Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe Ülker Spor Kompleksi`nde karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçeli oyuncu Fernandao rakibi Güven Varol (7) ile mücadele etti. Hakem bu pozisyonda Varol`un elle oynadığı gerekçesiyle penaltı noktasını gösterdi.
Spor Toto Süper Lig`de Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu takımları Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe Ülker Spor Kompleksi`nde karşılaştı. Fenerbahçe`nin golünü atan Fernandao (9) gol sevincini arkadaşlarıyla paylaştı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz