Bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı.
1
Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) tarafından bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı. Aksaz Deniz Üssü`nde 12 Mayıs`ta bir günlük temsili askerlik askerlik yapacak 5 genç için Marmaris Belediyesi çok amaçlı salonda "Asker Kınası Gecesi" düzenlendi. Etkinlikte engelli askerler, Aksaz Deniz Üssü`ndeki komutanlarla ve aileleriyle misket ve zeybek oynadı.
2
Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) tarafından bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı. Aksaz Deniz Üssü`nde 12 Mayıs`ta bir günlük temsili askerlik askerlik yapacak 5 genç için Marmaris Belediyesi çok amaçlı salonda "Asker Kınası Gecesi" düzenlendi. Etkinlikte engelli askerler, Aksaz Deniz Üssü`ndeki komutanlarla ve aileleriyle misket ve zeybek oynadı.
3
Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) tarafından bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı. Aksaz Deniz Üssü`nde 12 Mayıs`ta bir günlük temsili askerlik askerlik yapacak 5 genç için Marmaris Belediyesi çok amaçlı salonda "Asker Kınası Gecesi" düzenlendi. Etkinlikte engelli askerler, Aksaz Deniz Üssü`ndeki komutanlarla ve aileleriyle misket ve zeybek oynadı.
4
Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) tarafından bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı. Aksaz Deniz Üssü`nde 12 Mayıs`ta bir günlük temsili askerlik askerlik yapacak 5 genç için Marmaris Belediyesi çok amaçlı salonda "Asker Kınası Gecesi" düzenlendi. Etkinlikte engelli askerler, Aksaz Deniz Üssü`ndeki komutanlarla ve aileleriyle misket ve zeybek oynadı.
5
Engelli gençler "asker ocağı"na hazırlandı
Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından engelli gençler için bir günlük temsili askerlik öncesi kına eğlencesi gerçekleştirildi.
6
Engelli gençler "asker ocağı"na hazırlandı
Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından engelli gençler için bir günlük temsili askerlik öncesi kına eğlencesi gerçekleştirildi.
7
Engelli gençler "asker ocağı"na hazırlandı
Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından engelli gençler için bir günlük temsili askerlik öncesi kına eğlencesi gerçekleştirildi.
8
Engelli gençler "asker ocağı"na hazırlandı
Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından engelli gençler için bir günlük temsili askerlik öncesi kına eğlencesi gerçekleştirildi.
9
Engelli gençler "asker ocağı"na hazırlandı
Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından engelli gençler için bir günlük temsili askerlik öncesi kına eğlencesi gerçekleştirildi.
10
Engelli gençler "asker ocağı"na hazırlandı
Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından engelli gençler için bir günlük temsili askerlik öncesi kına eğlencesi gerçekleştirildi.
11
Engelli gençler "asker ocağı"na hazırlandı
Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından engelli gençler için bir günlük temsili askerlik öncesi kına eğlencesi gerçekleştirildi.
12
Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) tarafından bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı. Aksaz Deniz Üssü`nde 12 Mayıs`ta bir günlük temsili askerlik askerlik yapacak 5 genç için Marmaris Belediyesi çok amaçlı salonda "Asker Kınası Gecesi" düzenlendi. Etkinlikte engelli askerler, Aksaz Deniz Üssü`ndeki komutanlarla ve aileleriyle misket ve zeybek oynadı.