Batı Karadeniz Bölgesi`ndeki Bartın, Zonguldak, Bolu ve Düzce`de aralıksız süren yağışların etkisiyle meydana gelen sel ve taşkınlarda bölgedeki doğa turizm merkezleri de zarar gördü.
2
Düzce ve Sakarya arasındaki Melen Çayı`nın taşması sonucu Cumayeri ilçesi Dokuz Değirmen köyündeki 9 rafting tesisi suyla kaplandı.
3
Yazın adrenalin tutkunlarını ağırlayan rafting işletmecileri, sel öncesi yapılan uyarıları dikkate alarak güvenli bölgelere taşıdıkları malzemelerini, suyun çekilmesinin ardından tesislere geri getirecek.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Yükleniyor lütfen bekleyiniz
SIRADAKİ GALERİ
"Sağlık ve Sevgi Tırı"nda depremzede çocukların göz taraması yapılacak