![](https://trthaberstatic.cdn.wp.trt.com.tr/resimler/736000/736277.jpg)
Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde etkili olan sağanak dolayısıyla suyla dolan alt geçitte 3 araç mahsur kaldı. Diyarbakır-Şanlıurfa karayolu üzerinde Doğum Hastanesi Köprülü Kavşağı'ndaki alt geçit, etkili sağanak dolayısıyla kısa sürede suyla doldu. Bu sırada seyir halindeki 3 araç alt geçitte mahsur kaldı. Araçtakiler kendi imkanlarıyla çıkmayı başardı. Olay yerine kısa sürede ulaşan Karayolları, DİSKİ ve İtfaiye ekipleri çalışmalara başlarken, balık adamlar botla alt geçidi kontrol etti.