TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İzmir`de dün meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden 58 yaşındaki Ayşe Melahat Köse`nin cenazesine katıldı.
Ege Denizi`nde Seferihisar açıklarında dün saat 14.51`de meydana gelen depremde Rıza Bey Apartmanı`nın enkazında kalarak yaşamını yitiren Ayşe Melahat Köse`nin Bornova Hacılarkırı Mezarlığı`ndaki cenaze namazını Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş kıldırdı.
Cenaze törenine, Köse`nin ailesi ve yakınları, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti İzmir Milletvekilleri Alpay Özalan ile Yaşar Kırkpınar katıldı.
İzmir`de dün meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden diş hekimi Burcu Yüksel ile çocukları Ege Ilgaz ve Dila Yüksel`in cenazeleri toprağa verildi.
Ege Denizi`nde Seferihisar açıklarında dün saat 14.51`de meydana gelen depremde yaşamını yitiren Burcu Yüksel ile çocukları Ege Ilgaz ve Dila Yüksel`in Bornova Hacılarkırı Mezarlığı`ndaki cenaze namazını Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş kıldırdı.
Cenaze törenine, Burcu Yüksel`in eşi İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri Nuri Seha Yüksel, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile Yüksel ailesinin yakınları katıldı.
Yüksel ailesinin 3 ferdinin cenazeleri, namazın ardından defnedildi.
Fotoğraf: AA
Fotoğraf: AA
Yükleniyor lütfen bekleyiniz