Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, temaslarda bulunmak üzere Portekizin başkenti Lizbon`a geldi. Başbakan Davutoğlu programında verilen bir arada telefon görüşmesi yaptı. (Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu Muş`un Varto İlçesini ziyaretinde eşi Sare Davutoğlu ile poz verdi. (Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, yakın çalışma ekibi ile "veda resepsiyonunda" bir araya geldi. Çankaya Köşkü`nde gerçekleşen resepsiyona, Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu, çalışma ekibi ve başbakanlık personeli katıldı. (Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, yakın çalışma ekibi ile "veda resepsiyonunda" bir araya geldi. Çankaya Köşkü`nde gerçekleşen resepsiyona, Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu ve çocukları Mehmet ve Hacer Davutoğlu da katıldı. (Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, yakın çalışma ekibi ile "veda resepsiyonunda" bir araya geldi. Çankaya Köşkü`nde gerçekleşen resepsiyona, Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu ve çocukları Mehmet ve Hacer Davutoğlu çalışma ekibi ve başbakanlık personeli katıldı. (Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu Londra`da Waterstones isimli kitapçıyı gezerek alışveriş yaptı. (Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Gaziantep`te Al Farah Çocuk Destek Merkezi`nin açılışını yaptı. AB Konseyi Başkanı Tusk, Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi`nde yaşayan bir Suriyeli sığınmacının telefonunu alarak Başbakan Davutoğlu ve Almanya Başbakanı Merkel`in fotoğraflarını çekti.(Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hakkari Yüksekova`da 3`üncü Piyade Tümen Komutanlığı`nı ziyaret ederek askerlerin bayramlarını kutladı. Davutoğlu`na Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da eşlik etti. Akar, Davutoğlu`na helikopterde harita üzerinde bölge hakkında bilgi verdi.(Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Türkiye-Portekiz Hükümetlerarası Zirvesi Birinci Toplantısı dolayısıyla Portekiz`in Başkenti Lizbon`da bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, zirve öncesi Lizbon ünlü mahallesi Chiado`da tarihi kitapçıları gezdi. (Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu`nun "Tüm milletimizle Varto`daki takım ruhuyla terörü yeneceğiz inşallah" notuyla Instagram hesabından paylaştığı Varto İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle çektirdiği fotoğraf beğeni topladı.(Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, yakın çalışma ekibi ile "veda resepsiyonunda" bir araya geldi. Çankaya Köşkü`nde gerçekleşen resepsiyona, Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu ve kızı Hacer Davutoğlu da katıldı. (Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. (Arşiv)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan devraldığı başbakanlık görevini yaklaşık 21 ay yürütürken, bu dönemde önemli siyasi gelişmeler yaşandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Gaziantep`te Al Farah Çocuk Destek Merkezi`nin açılını yaptı. Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi`nde yaşayan bir Suriyeli sığınmacı Başbakan Davutoğlu ve Almanya Başbakanı Merkel ile selfie yaptı. (Arşiv)
Yükleniyor lütfen bekleyiniz