ZTE GRAND X
ZTE GRAND X
Listenin ilk sırasında düşük çözünürlüğü, modası geçmiş yazılımı olduğu ifade edilen ZTE markasının Grand X modeli yer aldı. Çift çekirdekli işlemciye sahip ZTE Grand X’in düşük çözünürlüklü ekranı ile kullanıcıların kullanımına pek de uygun olmadığı kaydedildi.
ORION PRO X500
ORION PRO X500
İkinci sırada ise, Posh markasının 2014 Aralık ayında piyasaya sunduğu Orion Pro X500 modeline yer verildi. Orion Pro X500 akıllı telefonun ucuz olmasına rağmen çift SIM kartı kullanmaya olanak sağladığı kaydedildi. Cihazın tüm bu avantajının yanında oldukça düşük 5 mega piksellik kameraya, canlı olmayan 5
HUAWEI ASCEND Y550
HUAWEI ASCEND Y550
Kullanıcıların alırken defalarca düşünmesi gerektiği amacıyla hazırlanan listede, Huawei markasına ait Ascend Y550 telefonunun pek hoş karşılanmadığı vurgulandı. Android işletim sistemine sahip olan cihazın kullanıcılara sunduğu performansının yeterince hızlı olmadığı ve kolayca eğildiği belirtildi. Telefonun 5 mega piksellik kamerasının kullanıcıları memnun etmeyeceği ifade edildi.
LG G3 SLG
LG G3 SLG
markasının çıkardığı son cihazlardan biri olan G3 S modelinin orijinal LG G3 modelinden daha ucuz ve daha küçük olduğu belirtildi. Fakat diğer özelliklerinin Sony Xperia Z3 Compact ya da Motorola Moto G modellerine benzerlik gösterdiği ifade edildi
VERYKOOL QUANTUM
VERYKOOL QUANTUM
Listede yer alan Verykool markalı Quantum cihazının ise, düşük fiyatına ve 5 inçlik ekranına rağmen oldukça düşük çözünürlük sunan ekranı ve 5 mega piksellik kamerası ile başarılı sonuçlar vermediği bildirildi.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz