Beşiktaş, Vodafone Park`ta gerçekleştirilen törenle kupasına kavuştu. Kupa seremonisi öncesinde futbolcular ve aileleri saha içindeki tribünde yerlerini aldı.
Şampiyonluk kupası özel organizasyonla stada ulaştırıldı. Beşiktaş`a kupası Getir ekibi tarafından teslim edildi.
Siyah-beyazlı takımın 1956-1957 sezonundan itibaren ligde kazandığı 16 şampiyonlukları dev ekranda yansıtıldı.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler, kupa törenini saha içinde bekledi.
Şerefiyle, hakkıyla şampiyon Beşiktaş
"Şerefiyle, hakkıyla şampiyon Beşiktaş"
Törende kısa bir konuşma yapan Ahmet Nur Çebi, "Şerefiyle, hakkıyla şampiyon Beşiktaş... Tüm inanmayanlara rağmen şampiyon biziz, tüm Beşiktaşlılara kutlu olsun" dedi.
Beşiktaş`ın iki kupayı aldığı bir yılın bayramını ve güzelliğini kutladıklarını vurgulayan Çebi, "Bu bayramı bize yaşatan, yaşatmak için mücadele eden teknik ekibime, yönetim kurulu üyelerime, taraftarlarıma teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.
Sahneye tek tek geldiler
Sahneye tek tek geldiler
Seremoni öncesi Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, yöneticilerin ardından teknik heyet ve futbolcular tek tek isimleri anons edilerek sahneye davet edildi.
Siyah-beyazlı taraftarlar, en büyük desteği Beşiktaş`ı şampiyonluğa taşıyan teknik direktör Sergen Yalçın ile yardımcıları Murat Şahin ile Ozan Köprülü`ye verdi. Yalçın`ın isminin anons edilmesi sırasında taraftarlar, büyük bir coşku yaşadı.
Vodafone Park`ta büyük coşku
Vodafone Park`ta büyük coşku
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir şampiyonluk kupasını Beşiktaş`ın tecrübeli oyuncuları Atiba Hutchinson ile Necip Uysal`a verdi. İki oyuncu takım arkadaşlarının da kendilerine katılmasının ardından kupayı kaldırdı. Yöneticiler, teknik heyet, oyuncular ve aileleri sahnede büyük bir coşku yaşadı.
Turkcell Kadın Futbol Ligi 2020-2021 Sağlık Çalışanları Sezonunda şampiyonluğa ulaşan siyah-beyazlıların kadın takımı da aldığı kupayla törende yer aldı.
Tören toplu fotoğraf çekimiyle tamamlandı.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz