Gebze ilçesindeki Ballıkayalar Tabiat Parkı`nda bu yıl 2`ncisi gerçekleştirilen şenliğe, Kocaeli`nin yanı sıra Samsun, Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Çorum, Trabzon, Ordu, Sakarya, Balıkesir, Mardin ve Mersin`den 12`si kadın toplam 36 sporcu katıldı.
2
Organizasyonda kadınlar kategorisinde Hilal İşcan birinci, Fulya Özcanlı ikinci ve Sahra Alacagergi üçüncü, erkeklerde ise Barış Yıldırım birinci, Furkan Akkaya ikinci ve Kubilay Eren üçüncü oldu.
3
4
5
6
7
Yükleniyor lütfen bekleyiniz
SIRADAKİ GALERİ
Türkiye şampiyonu albino çocuklar atletizmde uluslararası başarılara odaklandı