Sahil şeridi boyunca devriye gezen atlı polis ekipleri, vatandaşları maske takmaları, sosyal mesafe kurallarına uymaları ve hijyene dikkat etmeleri konusunda uyardı.Sahil şeridi boyunca devriye gezen atlı polis ekipleri, vatandaşları maske takmaları, sosyal mesafe kurallarına uymaları ve hijyene dikkat etmeleri konusunda uyardı. Atlı polis timinden Tunahan Bayrak, Tuzla Sahili`nde devriye görevi yaptıklarını ifade ederek ``Vatandaşları maske takmaları, sosyal mesafeye uymaları ve hijyene dikkat etmeleri konusunda uyarıda bulunuyoruz. Denetimlerimiz sürecek.`` dedi. Vatandaşlar da polisin bu uygulamasından memnun olduklarını dile getirerek, atlı polislere ilgi göstererek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Sahil şeridi boyunca devriye gezen atlı polis ekipleri, vatandaşları maske takmaları, sosyal mesafe kurallarına uymaları ve hijyene dikkat etmeleri konusunda uyardı.
Atlı polis timinden Tunahan Bayrak, Tuzla Sahili`nde devriye görevi yaptıklarını ifade ederek
Atlı polis timinden Tunahan Bayrak, Tuzla Sahili`nde devriye görevi yaptıklarını ifade ederek
``Vatandaşları maske takmaları, sosyal mesafeye uymaları ve hijyene dikkat etmeleri konusunda uyarıda bulunuyoruz. Denetimlerimiz sürecek.`` dedi.
Vatandaşlar da polisin bu uygulamasından memnun olduklarını dile getirerek, atlı polislere ilgi göstererek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz