Ankara ve İstanbul gibi iki metropol kentin ortasında bulunan, 38 kilometrelik 3 mavi bayraklı plajıyla bölgeye gelenleri ağırlayan ilçede, özellikle gün batımında vatandaşlar sahil ve liman kısmına gelerek, güneşin batışını izliyor.
2
Kartpostallık görüntülerin oluştuğu gün batımını izleyenler, fotoğraf çekerek anı ölümsüzleştiriyor.
3
4
5
6
Yükleniyor lütfen bekleyiniz
SIRADAKİ GALERİ
Adana’da salça sezonu başladı, damlar kırmızıya büründü