Şanlıurfa'da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor.
1
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
2
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
3
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
4
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
5
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
6
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
7
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
8
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
9
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
10
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
11
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.
12
Şanlıurfa`da iki öğrenci, Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişiminde tasvir ettikleri maketleri öğrenim gördükleri okulda sergiliyor. Şenocak Ortaokulu 6. sınıf öğrencileri Muhammet Emin Ünal ve Halil Bencan, TÜBİTAK Bilim Fuarı`na katılmak için proje çalışması yaptı. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişimini akranlarına anlatacak bir proje hazırlamaya karar veren iki arkadaş, öğretmenlerinin desteğiyle Şehitler Köprüsü, TBMM, Akıncı Üssü ve sokaklarda tanklara karşı duran halkın kahramanlığını maketlere yansıttı.