TRT Haber

İşte 3. Lig İlk Hafta Maç Programı

Spor Toto 3. Lig'de ilk hafta maçlarının programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto 3. Lig'de ilk hafta maçlarının tümü 28 Ağustos Pazar günü oynanacak.

1. Grup'ta Belediye Vanspor-Kırıkhanspor ve 3. Grupta'ki Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 maçlarının başlama saatlerinin daha sonra açıklanacağı, diğer maçların ise saat 16.00'da oynanacağı bildirildi.

Spor Toto 3. Lig ilk hafta maçlarının programı şöyle:

1. Grup:

Belediye Vanspor-Kırıkhanspor (Van Atatürk)
Gebzespor-Lüleburgazspor (Gebze İlçe)
Ümraniyespor-Kastamonuspor (Ümraniye Belediye İlçe)
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Akçaabat Sebatspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)         İnegölspor-Bayrampaşaspor (İnegöl İlçe)
Beşikdüzüspor-Menemen Belediyespor (Vakfıkebir İlçe)
Gümüşhanespor-Elazığ Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)
Keçiören Sportif AŞ-MKE Kırıkkalespor (Yenimahalle Hasan Doğan Stadı)
Hacettepe-Manavgat Evrensekispor (Cebeci İnönü)
        
 2. Grup:

Kahramanmaraşspor-Orhangazispor (12 Şubat)
Kilimli Belediyespor-Keçiörengücü (Tarafsız sahada seyircisiz)
Kepez Belediyespor-Maltepespor (Hasan Doğan Stadı)
Arsinspor-Batman Petrolspor (Arsin İlçe)
İstanbulspor-Nazilli Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
Karsspor-Gölcükspor (Kars Şehir)
Oyak Renault-Yalıspor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)
Erganispor-Küçükçekmecespor (Ergani İlçe)
Sivas Dört Eylül Belediyespor-İskenderunspor 1967 (4 Eylül Dış Saha)
        
3. Grup:

Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Yeni Erzurum)
Siirtspor-Yimpaş Yozgatspor (Siirt Atatürk)
Hatayspor-Bursa Nilüferspor (Hatay Atatürk-Seyircisiz)
Aydınspor 1923-Sancaktepe Belediyespor (Adnan Menderes-Seyircisiz)
Beylerbeyi-Tarsus İdmanyurdu (Beylerbeyi 75. Yıl)
Çarşambaspor-Araklıspor (Çarşamba Yeşilırmak)
Pazarspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Pazar İlçe)
Afyon Karahisarspor-Darıca Gençlerbirliği (Afyon Atatürk)
Tekirova Belediyespor-Dardanelspor (Dr. Fehmi Öncel)